Vím, že ne všechny věci, o kterých se dočteš, se ti budou líbit, ale možná se najdou takové, které tě potěší nebo dokonce i zaujmou, což je ostatně mým cílem.


Žumpa

28. června 2020 v 22:05 | Dave Dees |  Moje sexy cesta životem

Lidi, já jsem fakt žumpa. Uběhl týden a já zase nic neudělal xD
Normálně teď po státnicich prostě jen ležim a nedělam absolutně nic.

Dost mě to sere. Doufám, že když takhle veřejně přiznám, že jsem fakt zkurvená žumpa tak jsem klesl na absolutní dno a začnu konečně něco dělat :D

Dokonce prázdnin jsem chtěl pracovat na výzkumu uměle inteligence a v úterý se konečně sejdou s profesorem a domluvíme se na projektech. Zároveň chci dokonce prázdnin udělat 2 tribute things a přečíst asi 3 zajimavé bakalářky. Cvičení, výlety, práce apod do toho nepočítám to beru jako samozřejmost.
Jo a počkat taky musim dokonce tohoto týdne dodělat lekářskou appku na Android kterou pokud nedodělam tak mi vedoucí BP a celá fakulta adiktologie 1. lékařské fakulty dá neskutečnou bídu, nehledě na to, že už to mělo být hotové. Ale jak jsem říkal jsem fakt lidská hyena a poslední tři týdny jsem neaktivní v rámci školy možná ještě víc než jsem byl sexuálně neaktivní v průněhu psání bp.
Ale jak se říká: "Jednou jsi nahoře a jednou dole". Tak snad už jsem na tom dně. A kdyby ne, aspoň budu mít co vyprávět..Co už :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí můj blog?

Mmmm sexy! 53.5% (100)
Je to humus! 6.4% (12)
Nevadí mi to. 21.4% (40)
"Zívnutí" NUDA! 18.7% (35)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama