Vím, že ne všechny věci, o kterých se dočteš, se ti budou líbit, ale možná se najdou takové, které tě potěší nebo dokonce i zaujmou, což je ostatně mým cílem.


Oslava padesátin

15. dubna 2018 v 22:16 | Dave Sharm |  Moje sexy cesta životem
Byla sobota a rodiče mi sdělili, že odpoledne jedeme slavit. "Cože, my jsme vyhráli ve sportce?" pravil jsem.
"Ne, strejda Milan má padesátiny a pozval nás." informovala mě mamka.
Smířil jsem se tedy s tím, že odpoledne budu vysedávat u stolu plných nalitých dospělých... Což minule, vlastně byla i sranda, uvědomil jsem si a popohnal rodiče k dřívějšímu odjezdu.

Když jsme do Dolců přijeli, zábava už byla v plném proudu. A dokonce jsem tam nebyl sám v mém věku, byli tam holky Dostálky, Kuba a spoustu dalších lidí, které určitě nikdo z mých čtenářů nezná..(Co si to namlouvám, beztak to čtu jenom já :D)

Každopádně po chvilkové rozehřívačce u stolu jsme se vydali zahrát si hru. Naštěstí to nebyla žádná chlastací hra, v ní by mě totiž porazila i kdejaká holka...To jsem trošku odbočil. Šli jsme hrát hru s takovým klacíky :D(Název si fakt nepamatuju, bylo to něco v Norštině)

Cílém této hry bylo nasbírat 37 bodů, tím, že házíte na špalky a získáváte body. Činnost to byla až neuvěřitelně zábavná. Hráli jsme v týmech a zábavy bylo víc než dost. Byl jsem v týmu se svým bráchou, který mě neskutečně potahal a dovedl nás téměř k vítězství! Bohužel jsem svými hody naše skoré asi tříkrát anuloval a hráli jsme tak se značnou nevýhodou. Ale i přesto jsme neskončili poslední! :D

A i kdybych si to trošku poupravil a poslední fakt skončili. Klepec od nalitých teenagerů dostal kde kdo ne? :D


A jako bonus přikládám narozeninové přání, které jsem vyrobil pro strejdu Milču.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí můj blog?

Mmmm sexy! 51.9% (83)
Je to humus! 7.5% (12)
Nevadí mi to. 21.3% (34)
"Zívnutí" NUDA! 19.4% (31)

Komentáře

1 Tajná ctitelka :* Tajná ctitelka :* | 3. května 2018 v 21:16 | Reagovat

Broučku, ta hra se asi jmenuje Mölkky a hraje se do 50 bodů, ale to nevadí, stejně si boží. Doufám, že si někdy zahrajeme spolu, nebo zkusíme nějakou zábavnější činnost? Tak pac a pusu :*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama