Vím, že ne všechny věci, o kterých se dočteš, se ti budou líbit, ale možná se najdou takové, které tě potěší nebo dokonce i zaujmou, což je ostatně mým cílem.


Únor 2018

Silent Disco

27. února 2018 v 23:07 | Sharm Dave |  Moje sexy cesta životem
Katka: "Pojdeme na to silent disco??"

Dan: "Hej, no jasné :D"

Jitka: "Ráda :)"

: "Cože na to fakt někdo chodí jo? xD"

......................................................o pár hodin později........................


(Jsem ten vlevo :D)

Knihy

8. února 2018 v 1:10 | Dave |  Davovi úvahy

Nevěřil bych, že se to někdy stane. Ale stalo. Nevyhnutelné se skutečností. Sníh roztál. Ptáčci začali zpívat a já otevřel knihu. Nikoliv obyčejnou knihu. Otevřel jsem Hunger games.

Je to fakt dlouhá doba co jsem naposledy nějakou knihu četl a líbila se mi. Před chvílí jsem totiž dočetl druhý díl. A musím říct, že je to vážně bezva. A ano je právě jedna hodina ráno. To je snad poprvé co, jsem takhle dlouho vzhůru jen, abych dočetl knihu. Teď, když o tom tak uvažuji, asi bych se měl přidat do nějakého klubu.

Jo to by mohlo být dobrý, klub čtenářů. Místo klasických party s DJ bychom se sešli a četli knihy až do noci. Jo to by byl nářez..

Heh xD

Každopádně, nevěřil bych jak moc mě dokáže taková knížka pohltit. A to jsem viděl filmy. Takže vím jak všechno dopadne, jakoby jsem přišel o to kouzlo. A i přesto jsem vzhůru do jedný, abych zjistil, jak Katniss dá za uši těm proradným potvorám z Kapitolu. Doslova jsem jásal a smál se nahlas, když Katniss oběsila mrtvolu a napsala tam "Seneca Crane". Pání to bylo tak vzrušující.

Člověk vidí do hlavy hlavní postavě, ví co si myslí, jak uvažuje, chápe jí. Ne jako ve filmu, kde jsem musel nahlas sténat nad její tupostí, promiň filmová Katniss. Hlavní, ale je, že jsem nevěřil kolik pocitů dokáže jedna knížka vyvolat. Když pominu ty erotické...Ale ani ty se vlastně téhle knize nemohou vyrovnat.

Abych to shrnul, objevil jsem úplně nový druh zábavy, čtení knih. Vím, že je to na tuhle dobu divné a ze začátku Vás to bude bolet, ale opravdu všem doporučuji začít něco číst.

Držim Vám palce a o mých dalších čtenářských pokrocích Vás budu pravidelně informovat. Ale prozatím se jdu pokusit vyhledat e-book padesáti odstínů šedi..Co už.. :D

Rychle a zběsile

8. února 2018 v 0:35 | Dave |  Moje sexy cesta životem
"Ťik ťak", ne spíš to bylo "BIM BAM".Přesně takhle bilo moje srdce dneska, když jsem prudce zabrzdil uprostřed křižovatky a uvědomil si, že nesvítí zelená a, že zprava i zleva vyjeli auta...Naštěstí se zastavili včas a koukali na mě co jako dělám. (V tu chvíli jsem to nevěděl ani já sam :/) Poté jsem si začal uvědomovat co se děje, divil jsem se, že na mě ještě nikdo netroubí, protože jsem zasekl celou křižovatku, ještě k tomu dvouprovdovou..V dopravní špičce...Pravděpodobně museli být za volantem asi nějaké maminy, které jsem oslnil a zkřižil tak jejich cesty.

Ne, dobře v tu chvíli jsem asi nevypadal moc sexy a zelené pracovní berlingo v kterém jsem seděl mi tuhle teorii také nepotvrzuje... xD

Tak, abych se vrátil k příběhu. Zacouval jsem zpátky a doufal, že si mého "lehkého" přestupku nikdo nevšiml. Raději jsem se na jiné auta už ani nepodíval :D Každoádně, hlavní zápletku příběhu máme za sebou, poté mě už jen pronásledovali dva měšťáci a jinak v podstatě pohoda.

Páni, koukám, že teď jsou dva poslední články o samých tragediich. Minule oko a teď jsem byl malem z obou stran přejet auty. Možná bych měl začít psát trošku pozitivnější články...Co už :D