Vím, že ne všechny věci, o kterých se dočteš, se ti budou líbit, ale možná se najdou takové, které tě potěší nebo dokonce i zaujmou, což je ostatně mým cílem.


Pálava a gang motorkářů

15. června 2017 v 22:00 | Dave Sharm |  Moje sexy cesta životem
Čáo,

dnes jsem se rozhodl napsat o našem školním, možná 2 roky starém zážitku. Takže se pohodlně usaďte a zavzpominejte se mnou na ty dobré středoškolské časy. (Ano, jsem měsíc po maturitě a už na mě přichází vlna nostalgie).

Abych Vás správně uvedl do děje. Každý rok jezdí třída sexta (druháci) na poznávací pobyt na Moravu. Je to na týden, jezdí tam s námi učitelé biologie a chemie a tak nějak se očekává, že si studenti dají maximálně doušek dobrého vína. (Samozřejmě, že myslím rulandské šedé ročník 1997!)

Po příjezdu byli učitelé velice unavení a tak jsme počkali až si půjdou lehnout a rozjeli jsme mejdlo. Bylo to luxusní! Míchaný alkohol, zábava, striptýz... Ne, samozřejmě vtipkuji, ani přes naše chtive nároky žádný striptýz ani noc nahoře bez nebyla... Ale i tak se jednalo o vydařenou akci.

Bohužel po chvíli se objevil problém..... Alkohol došel..... . Hned jsme svolali radu a okamžitě vyslali chrabré, udatné sedmnáctileté teenagery (tudíž mne, Richarda, Otu a George), aby zachránili situaci. V nedalekém kempu totiž ten večer přijela banda starých a i přesto dost drsných motorkářů. Nám nebylo 18, tudíž jediná šance jak získat tento opěvovaný nápoj byl od gangu seniorů.

'' Dobrý den, my tady máme dvoustovku, nemohli by jste nám něco koupit prosím. Nám nic neprodají. '' řekl Richard nesměle
'' Haha pánové, tak takhle jo? No když přinesete nějaký holky tak jo ''
'' My žádný nemáme '' snažili jsme se krýt spolužačky a nevymenit je za láhev vína.
'' Tak učitelky, pěkně se sukničkou ''
.......... Určitě si dovedete představit jak to dal pokračovalo. Já si to totiž už moc nepamatuji :D Důležité, ale je, že jsme od nich nakonec koupili víno. Na chatě jsme situaci zachránili. To jsme ale netušili, že druhý den se nám to krutě vymstí.

Šli jsme zrovna s učitelkami ráno na expedici, když to najednou z ničeho nic slyšíme:
'' Tak co kluci, jak vám chutnalo víno? Dneska další? '' řval motorkář z rohu hospody.
Koukli jsme se na sebe, zrudli a zbytek už asi znáte. Z ty věznice se jen tak nedostaneme 😀
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí můj blog?

Mmmm sexy! 53.3% (90)
Je to humus! 7.1% (12)
Nevadí mi to. 21.3% (36)
"Zívnutí" NUDA! 18.3% (31)

Komentáře

1 svet-helgy svet-helgy | Web | 16. června 2017 v 5:59 | Reagovat

Haha vtipný příběh, trochu jsem čekala jestli nesmenite ty spolužačky

2 Dave Sharm Dave Sharm | 16. června 2017 v 6:34 | Reagovat

[1]: To jen v případu krajní nouze :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama