Vím, že ne všechny věci, o kterých se dočteš, se ti budou líbit, ale možná se najdou takové, které tě potěší nebo dokonce i zaujmou, což je ostatně mým cílem.


Červen 2017

Trapný brigády

20. června 2017 v 22:26 | Dave Sharm |  Davovi úvahy
Je léto. Čas pařit, relaxovat a...... být na brigádě. Co když, ale máte totálně trapnou brigádu? Co když je až tak špatná, že byste šli raději do školy? Nebo dokonce poslouchali Evu a Vaška? A přesně s takovým problémem se já potýkám.

Nebudu zacházet do detailů, ale řekl bych, že důležitější než peníze jsou lidé kolem vás. A já na ty lidi mám sakra pech. Vsadím se, že kdybych pracoval v armádě můj spojenec mě zastřelí. A kdybych byl prezident byl bych určitě Zeman...Co už...

Pálava a gang motorkářů

15. června 2017 v 22:00 | Dave Sharm |  Moje sexy cesta životem
Čáo,

dnes jsem se rozhodl napsat o našem školním, možná 2 roky starém zážitku. Takže se pohodlně usaďte a zavzpominejte se mnou na ty dobré středoškolské časy. (Ano, jsem měsíc po maturitě a už na mě přichází vlna nostalgie).

Abych Vás správně uvedl do děje. Každý rok jezdí třída sexta (druháci) na poznávací pobyt na Moravu. Je to na týden, jezdí tam s námi učitelé biologie a chemie a tak nějak se očekává, že si studenti dají maximálně doušek dobrého vína. (Samozřejmě, že myslím rulandské šedé ročník 1997!)

Po příjezdu byli učitelé velice unavení a tak jsme počkali až si půjdou lehnout a rozjeli jsme mejdlo. Bylo to luxusní! Míchaný alkohol, zábava, striptýz... Ne, samozřejmě vtipkuji, ani přes naše chtive nároky žádný striptýz ani noc nahoře bez nebyla... Ale i tak se jednalo o vydařenou akci.

Bohužel po chvíli se objevil problém..... Alkohol došel..... . Hned jsme svolali radu a okamžitě vyslali chrabré, udatné sedmnáctileté teenagery (tudíž mne, Richarda, Otu a George), aby zachránili situaci. V nedalekém kempu totiž ten večer přijela banda starých a i přesto dost drsných motorkářů. Nám nebylo 18, tudíž jediná šance jak získat tento opěvovaný nápoj byl od gangu seniorů.

'' Dobrý den, my tady máme dvoustovku, nemohli by jste nám něco koupit prosím. Nám nic neprodají. '' řekl Richard nesměle
'' Haha pánové, tak takhle jo? No když přinesete nějaký holky tak jo ''
'' My žádný nemáme '' snažili jsme se krýt spolužačky a nevymenit je za láhev vína.
'' Tak učitelky, pěkně se sukničkou ''
.......... Určitě si dovedete představit jak to dal pokračovalo. Já si to totiž už moc nepamatuji :D Důležité, ale je, že jsme od nich nakonec koupili víno. Na chatě jsme situaci zachránili. To jsme ale netušili, že druhý den se nám to krutě vymstí.

Šli jsme zrovna s učitelkami ráno na expedici, když to najednou z ničeho nic slyšíme:
'' Tak co kluci, jak vám chutnalo víno? Dneska další? '' řval motorkář z rohu hospody.
Koukli jsme se na sebe, zrudli a zbytek už asi znáte. Z ty věznice se jen tak nedostaneme 😀

Noční

14. června 2017 v 21:38 | Dave Sharm |  Moje sexy cesta životem
Dobré ráno všem, kteří se z kvalitních blogů proklikali až sem. Vítám Vás na samotném dně.

Dnešní noc mi vůbec, ale vůbec neutiká. Jsem na brigádě. Na recepci. 12 hodin. Od osmi do osmi a musím přiznat, že je to ta nejdelší noc na světě! Zkoukl jsem 3 filmy a nevím co dál.

Takže se děste! Mé noční výlevy, hlášky a kdejaké žgvance přichází...

Zatím Čáo