Vím, že ne všechny věci, o kterých se dočteš, se ti budou líbit, ale možná se najdou takové, které tě potěší nebo dokonce i zaujmou, což je ostatně mým cílem.


Vzpomínky ze střední

7. prosince 2016 v 21:33 | Dave Sharm |  Moje sexy cesta životem

Ano, ano..Vím..Jsem ještě pořád na střední, tedy gymplu, ale už za 4 měsíce ho opouštím a je mi to strašně líto. Miloval jsem to. Miloval jsem lidi tam. Mé spolužáky. Mé učitele. Dokonce i naší třídu. Uznávám, že byly časy, kdy jsem je všechny nesnášel a přál si, aby shořeli v pekle (nebo, aby aspoň, aby na chvíli byli zavřeni v jedné mistnosti s puštěným CD Evy a Vaška). To bylo dost k úvodu. Teď bude následovat spousta frází, hlášek, kterým nikdo kromě mě a zbytek mého kolektivu nebude rozumět. Jsou to inside joky a jsou prostě legendární!

Třeba dneska:

Kamča ke mně byla otočená zády a já ji chtěl pohladit flaškou přes mikinu. Jenomže mám malé ručičky a nedošáhl jsem na ní. Tedy aspoň jsem si to myslel. Poté se Kamča otočila a usmála se.
Já se udivil a pravil: "Ty jsi to cítila?"
A Ríša v pozadí, zaneprázdněn přípravou učebnic na češtinu:" Coo? Ty sis usral?" :DDDDDDDDDDDDDDDDD

Jednoho krásného dne. Tedy jednu krásnou polední pauzu jsme se já, Jája, Kamča a Ríša přesunuli do studovny. V tu dobu pracovali na naší škole Ukrajinci, kteří blízko studovny něco opravovali. Byli jsme v průběhu velice zajimavé konverzace a najednou Ukrajinec přišel k nám do studovny. Něco žbleptnul. (Asi nějakou ukrajinskou nadávku). Zapojil kabel do elektriky a odešel. Všichni jsme byli udiveni a já se najednou zeptal:

" To byl ukrajinec?"
Kamča: "Cože? To byl penis?" :DDDDD
(Ano, Kamča disponuje obrovským smyslem pro dvojsmysly a i ve slově ukrajinec slyší penis) :DDDD

Kamča si procházela sešit z Biologie a já s Leošem jsme stáli nad ní a koukali do něho s ní. Poté Kamča otočila stránku, protože ji již měla přečtenou. To byla ale chyba. Protože Leoš, král všech králů, ji přečtou neměl.
Zrudnul, nasral se a řekl: "Otoč tu stránku zpátky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" :DDDD

Povídám o přihodě se zubařem a najednou říkam: No ten zubař byl prostě luxusní. Ale potom příjde černoch a dá ti to tam bez rukavic! :DDDDDD

Tohle je jen krátky zlomek co se udál v tomhle roce. Kéž bych nebyl tak zapomnětlivý a pamatoval si hlášky i z předchozích ročníků. Třeba si na to časem rozpomenu. A když ne, myslím, že mi ukrajinec bude stačit! :DD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí můj blog?

Mmmm sexy! 52.3% (78)
Je to humus! 7.4% (11)
Nevadí mi to. 21.5% (32)
"Zívnutí" NUDA! 18.8% (28)

Komentáře

1 A. A. | Web | 7. prosince 2016 v 22:36 | Reagovat

Tak to jsou super hlášky! :D

2 Papája Papája | Web | 20. ledna 2017 v 12:14 | Reagovat

na gymplu jsem byla 8 let, a taky jsem tam vše měla ráda, zbožňovala, i to když nám matikář nadával do blbců :D

a hlášek mám z tohoto období taky až požehnaně, nejlepší léta :) i když i něco bylo kruté :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama