Vím, že ne všechny věci, o kterých se dočteš, se ti budou líbit, ale možná se najdou takové, které tě potěší nebo dokonce i zaujmou, což je ostatně mým cílem.


Vaše identita

3. června 2016 v 23:02 | Dave Sharm |  Davovi úvahy
Lidé si spoustu věcí koupí proto, že jsou in. Nejde jim o přímý užitek, ale o to, co svému okolí řeknou tím, že zvolili právě tuhle značku.
Kupují doplněk ke své image, ukázku svého světonázoru.
Nemůže se na veganství dívat jako na otázku chuti. I když jde o jídlo, vegan jím vyjadřuje svůj politicko-filosofický názor, svou starost o naši planetu, o ostatní živé tvory…
identita
Lidé si z módních a ideologických důvodů volí elektroniku, kterou užívají, oblečení, které nosí, restaurace, kde jí, kluby, v jejichž barvách sportují… Podobně je to i s volbou partnera.
Toto je pokročilá aplikace marketingu. Už nechcete člověka přesvědčit, že tahle pánev je nepřilnavá, zbývá jí jen pět set kusů a když zavoláte do půl hodiny, dostanete druhou zdarma. Chcete ho přesvědčit, že tahle pánev má vyšší smysl. Že je to elitářská pánev, s jejíž pomocí se proti něčemu jasně vymezíte. Že smažení na ní je vlastně mise. A že z vás udělá lepšího člověka :)
Sex s rockovou hvězdou
Přemýšlejte, proč ženy přitahují rockové hvězdy. Co kdyby se dívka vyspala s Johnem Lennonem? Neměla by sex s tím, jak vypadá, nebo co jí řekl. V tu chvíli by měla sex s levicovými ideami míru, svobody a lásky :). Měla by sex s písničkami, které znají všichni její známí. Mohla by říct, že takový sex pro ni měl intelektuálně-spirituální hodnotu. I kdyby John nebyl technicky přesná mašina, tohle vše by se odehrávalo v její hlavě. Mohla by se takovým sexem chlubit, vyjadřovat s ním, kdo je a v co věří.
Je to nadsazené, ale zase ne o moc. A co vy? Co o holce prozradí, když se vyspí s vámi? Mohla by se tím pochlubit ostatním?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí můj blog?

Mmmm sexy! 53.3% (90)
Je to humus! 7.1% (12)
Nevadí mi to. 21.3% (36)
"Zívnutí" NUDA! 18.3% (31)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama