Vím, že ne všechny věci, o kterých se dočteš, se ti budou líbit, ale možná se najdou takové, které tě potěší nebo dokonce i zaujmou, což je ostatně mým cílem.


Superbožskost!

3. června 2016 v 22:59 | Dave Sharm |  Davovi úvahy
Pánové.....Jste úžasní! A určitě vedete spokojený život!

Ale mohli byste být více úžasní!

Rád Vám sdělím nějaké tipy jak z vašeho úžasného a spokojeného života. Udělat SUPER ÚŽASNÝ A SPOKOJENÝ ŽIVOT!

Slovo spokojený je to samé jako slovo úžasný. Je to jednoduchá rovnice. Pokud jste úžasní a působíte na lidi. Vyplavuje se vám hormon štěstí endorfin a vy se cítíte spokojení.

Co je vůbec nebo co znamená když o někom řekneme, že je úžasný? Podle mě se to dá definovat jako člověk, který vyzařuje svojí energii a pozitivitu do světa a do lidí s kterými reaguje.
superman
Být super úžasný je mindset a je nakažlivý!

Superúžasní lidé vyzařujetí božskost a ostatní si nemohou pomoci, ale jsou tím ovlivněni. Možná se cítíte skvěle, ale věřte, že to lze ještě zlepšít!

1) Superúžasní a superbožští lidé mají vždy pozitivní myšlení, pohledy a interakce po celou dobu!
Jo, známe to. Stávají se špatné věci. Jsou dny, kdy i superúžasní lidé jsou sraženi k zemi. Ano. Ale obecně, souhrnně myslí pozitivně! Mají pozitivní přístup. Nebuďte pesimisti. Pesimisti neválí. Nebuďte jak oni.
2) Superúžasní lidé mají vysoké morální standarty. Morálka v dnešním světě není úplně střízlivá. Nebuďte zlý. Nebuďte ani šedí. Věci nejsou černobílé. Je tu bílá a černá. Buď děláte správné věci nebo špatné.
3) Buďte upřímní a čestní - a nad tím vším buďte muž svého slova. Muž svého slova si stojí za svým názorem a nebojí se hájit dobro.
4) Superúžasný tip číslo 4 = pomáhejte ostatním. Tenhle bod je opravdu důležitý. Věc co bych chtěl říct je, že život je o vztazích, o mezilidských vztazích, je to o pomáhání ostatním. Neexistuje lepší pocit než pomáhat ostatním. Ne protože za to něco dostanete. Ale pro ten pocit. Protože děláte něco dobrého.
5) Superúžasní lidé žijí s vášní a zápalem. Blogeři, věc se má takhle. Nemusíte mít vášeň a oblibu ve škole, v práci, ale pokud zjistíte a najdete něco co vás baví. Běžte do toho. Nezastavujte se.
6) Superúžasní lidé jsou optimisti. Všichni známe nějaké pesimisty. Jsou úžasní? Pche, těžko. They suck. Jsou nudní. Chci tím říct, že superboží lidé nemají deprese a necítí se špatně? Ne! Chci tím snad říct, že občas nevědí co dál a jak dál?". Ne! Jen vědí, že to půjde.
7) Neporovnávejte vaší úžasnost s něčí jinou. Neporovnávejte se s ostatními. Všichni jste tak úžasně boží a úžasní! Všichni jste krásní, speciální! Ano, myslím to vážně. Někteří z vás jsou možná i trochu "divní", ale to je právě superúžasné!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí můj blog?

Mmmm sexy! 52.7% (79)
Je to humus! 7.3% (11)
Nevadí mi to. 21.3% (32)
"Zívnutí" NUDA! 18.7% (28)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama