Vím, že ne všechny věci, o kterých se dočteš, se ti budou líbit, ale možná se najdou takové, které tě potěší nebo dokonce i zaujmou, což je ostatně mým cílem.


Prezentace

27. června 2016 v 20:30 | Dave Sharm |  Moje sexy cesta životem
Je to tady! :)

Zítra budu přednášet a prezentovat před celou školou. Jestli jsem nervozní? Trochu, ale je to hlavně z toho, že nejsem vůbec připravený a taky z toho, že místo důležité prezentace řešim zase úplný chujoviny :D

Znáte to ne? Máte se třeba učit nebo dělat něco důležitého ale vy místo toho přemýšlíte třeba nad holkami...Jo jsou to dilema a nechápu proč přichází zrovna když potřebuju, aby můj mozek fungoval!

sdadas
Každopádně jsem se odchýlil od tématu. Chci mluvit o prezentaci. Beru to jako skvělou příležitost jak se posunout dál, protože strach z vystupování na veřejnosti je podle průzkumů častější a větší než třeba strach ze smrti. Je to příležitost jak zkusit něco nového, posunout se a pořádně se ztrapnit(nebo zabodovat)!

Vemu si formálnější oblečení - pravděpodobně sako a košili. Chci se soustředit na řeč těla a výstup i proslov si nacvičit. Vím, ale že drtivá většina nebude sledovat mě, ale slidy v prezentaci. Proto se na mě musím zaměřit a upoutat pozornost.

Jak vidíte vše mám již promyšlené a zítra napíšu jak to dopadlo. Držte mi palce! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí můj blog?

Mmmm sexy! 51.1% (70)
Je to humus! 8% (11)
Nevadí mi to. 21.9% (30)
"Zívnutí" NUDA! 19% (26)

Komentáře

1 veri-art veri-art | Web | 27. června 2016 v 21:22 | Reagovat

Držím palce! A nervózní moc nebuď, lidé to na tobě poznají a to pak nepůsobí dobře. Jednou se mi při mluvním cvičení (nebo referátu?) v češtině objevily červené skvrny na obličeji a spolužák se mohl potrhat smíchy :D Ale to jen proto, že jsem byla nervózní.
Když jsem před 2 lety u maturity obhajovala svoji práci, byla jsem nervózní, ale byla jsem hodně dobře připravená, takže to nešlo skoro poznat ;)
Každopádně ještě jednou, držím palce!

2 Dave Sharm Dave Sharm | Web | 28. června 2016 v 13:53 | Reagovat

[1]: Díky moc! Nakonec to skvěle dopadlo a všichni mi to moc chválili. Nervozní je člověk téměř vždy, tedy aspoň já ano. Díky za podporu. Vážím si toho :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama