Vím, že ne všechny věci, o kterých se dočteš, se ti budou líbit, ale možná se najdou takové, které tě potěší nebo dokonce i zaujmou, což je ostatně mým cílem.


Momentum

6. června 2016 v 17:34 | Dave Sharm |  Davovi úvahy
Máte legendární ráno. Vstanete, cítíte se skvěle a z domu vycházíte jako ten boží muž z plakatu. Den je jak na horské dráze a vy surfujete na své vlně. Vyzařujte z vás energie a síla. Ovlivnujete všechny a všechno kolem sebe.Nelze to zastavit.
Potom ale příjdete domů. Dáte si pauzu, pustíte seriál a je to pryč. Ztratili jste všechno v jednom momentě. Už se cítíte moc pohodlně, nechce se vám nic dělat a vaše plány ztroskotali.
momentum

Dostat se do takové nálady bude trvat. Zkuste tedy udělat své povinnosti i když se vám nechce. Zacvičte si, zameditujte, udělejte úkoly, napišete blog, natočte video. Sice to nebude tak energické a boží, ale pořád lepší než se válet a ztrácet čas. Klidně si i přečtěte knížku. Druhý den se snažte být ještě víc legendární než předtím ale už nedělejte tu samou chybu. Odpočívejte až v noci, když spíte a přitom se snažte ještě snít, nejlíp lucidně! Veďte se deník a buďte na sebe hrdí. Znejte svojí cenu a dělejte to co vás dělá šťastným, pokud to tedy není sezení za počítačem :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí můj blog?

Mmmm sexy! 52.7% (79)
Je to humus! 7.3% (11)
Nevadí mi to. 21.3% (32)
"Zívnutí" NUDA! 18.7% (28)

Komentáře

1 V V | Web | 8. června 2016 v 12:27 | Reagovat

Je úžasné se překonat a neřídit se vždycky tím, co se mi zrovna chce.

Poslední dva měsíce jsem se překonávala, cvičila, nejedla "smetí", učila se na zkoušky i jindy než den předem, chodila víc na procházky (i v dešti a na sluníčko), více četla, překonávala jsem své úzkosti ze sociálních situací tím, že... jsem se stavěla do sociálních situací. A nikdy mi nebylo líp. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama