Vím, že ne všechny věci, o kterých se dočteš, se ti budou líbit, ale možná se najdou takové, které tě potěší nebo dokonce i zaujmou, což je ostatně mým cílem.


Vás svět je přílis lehký

6. května 2016 v 16:34 | Dave Sharm |  Moje sexy cesta životem

Když neživou věc vystavíte nepříznivým podmínkám, začne se kazit, korodovat, hnít, rozpadat… Když vystavíte nepříznivým podmínkám živý organismus, adaptuje se.

Životu nesvědčí dokonalé podmínky, sterilita a vakuum. Nutně potřebuje překážky. Jakmile ho připravíte o podněty pro růst, zakrní.

Člověka, který by ve Spartě v patnácti letech mohl být schopným válečníkem, dnes "zraňují slova" a "přemýšlí o sebevraždě z nešťastné lásky". Klíčem k provozu každého blázince je pevný režim. Když lidi zaměstnáte, nemají čas utápět se v depresích.

Příliš luxusu a volného času některým lidem umožnilo vytvořit nevídané věci. Spoustu jiných proměnilo v líné sraby, kteří mrhají život u počítače, místo aby sportovali, balili holky a drali se na vrchol.

Možná se vám zdá, že váš život je moc těžký. Já vám říkám: pokud nejste extremně zkušení a vyspělí, váš život byl moc lehký. Nemuseli jste se na nic adaptovat, a tak jste se adaptovali na sezení u počítače.

Nedoporučuji minimalizaci rizika, ale maximalizaci rizika. Ne: "Jdu do školy, snad se mi nestane žádný trapas," ale: "Jdu do školy, snad se mi STANE nějaký trapas." Tohle je jen rozšíření stejného konceptu.… Hlavním cílem je vystavit sám sebe náročné situaci. Ne se konzervovat a sterilizovat ve vakuu.

Víme, že by dítě mělo jíst lžičkou po mamince, a dostat do sebe nějaké viry jako očkování. Že ptáček jednou musí vylétnout z hnízda. Že je nebezpečné pít destilovanou vodu…

Přestaňte se problémům vyhýbat. Neradím vám, abyste se cítili dobře. Radím, abyste se cítili špatně, a stejně to dělali dál.

Odmítlo vás 10 holek? Mě jich odmítlo 5000. Kdyby jich tolik odmítlo vás, už máte vlastní článek o svádění. Píšete mi: "Ta a ta holka mě nechce, co mám dělat?" Ale to je málo! Odmítlo vás moc málo holek!

Chci, abyste zažili nějaké nepohodlí. Přeju vám, abyste se pořádně vymáchali v nepříjemných pocitech. Odstěhovali se od rodičů. Cestovali. Doufám,že vás hodně holek odmítne, a zažijete spoustu trapasů. Protože zkušenosti jsou opravdovým klíčem k mistrovství. Jděte se porozhlédnout po nějaké výzvě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí můj blog?

Mmmm sexy! 52.3% (78)
Je to humus! 7.4% (11)
Nevadí mi to. 21.5% (32)
"Zívnutí" NUDA! 18.8% (28)

Komentáře

1 Bee :** Bee :** | Web | 6. května 2016 v 18:26 | Reagovat

Máš to pěkně napsané  :-) Opravdu fascinující, z tvojí hlavy?

2 Nancy Nancy | Web | 28. května 2016 v 8:25 | Reagovat

umh, diky.

je to zaujimavy pohlad na vec. musim sa nad tym najprv trochu zamysliet a uvidime, co si z toho vezmem. urcite pokracuj s takymto typom clankov, ide ti to.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama