Vím, že ne všechny věci, o kterých se dočteš, se ti budou líbit, ale možná se najdou takové, které tě potěší nebo dokonce i zaujmou, což je ostatně mým cílem.


Letní moda

8. května 2016 v 18:15 | Dave Sharm |  Davovi úvahy

Léto 2016


Je tu léto a příchází vlna triček a kraťas. Už není možno hrát si s vrstvami a vytvářet tak nádherné kombinace. Pokud jste byli štíhlý, oblečením se to dalo skvěle zakrýt. Teď je ovšem léto a ve vrstvách se uvaříte. Vaše tělo bude nejdůležitějším faktorem a klíčem k úspěchu. Nemusíte být kulturista. Stačí jen když si trochu vyrýsujete postavu, denně pár kliků, sedulehů a dřepů vám toho pomůže dosáhnout.

Až půjdete ven neberte si na sebe "nějaké tričko a nějaké kalhoty". Vyhrajte si s barvami. Kombinujte. Kombinujte s boty, kšiltofkou apod. Jsou to malé věci, ale lidi si jich všímají a hlavně se odlišíte od ostatních. Vy jste jiní, vy tvoříte styl.

Mnoho lidí také podceňuje doplňky. Jsou ale důležitou součástí šatníku každého muže. Vemte si hodinky, náramek, náhrdelník, ale s mírou, musí to k sobě ladit, a uvidíte tu změnu. Nebojte se trávit i více času u kadeřnice nebo v obchodech s oblečením, protože právě tyto věci mluví za vás. Člověk soudí podle vzhledu a často je to skvělá možnost jak zapůsobit. Ale hlavní je abychom se cítili skvěle, protože to, z nás, kamarádi, vyzařuje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí můj blog?

Mmmm sexy! 52.3% (78)
Je to humus! 7.4% (11)
Nevadí mi to. 21.5% (32)
"Zívnutí" NUDA! 18.8% (28)

Komentáře

1 alenka alenka | 26. září 2016 v 21:32 | Reagovat

Geek trička, vanocni darky nakupuji na www.geekworld.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama