Vím, že ne všechny věci, o kterých se dočteš, se ti budou líbit, ale možná se najdou takové, které tě potěší nebo dokonce i zaujmou, což je ostatně mým cílem.


Zombie-apokalypsa

6. března 2016 v 17:51 | Dave |  Davovi úvahy
Jo jasně, všichni známe ty filmy, ale ve skutečnosti to přijít nemůže. A víte co? Asi máte pravdu, ale to samé platí i o spoustě dalších teoriích. A tak, nehledě na realnost tehle apokalypsy, se s vámi pokusím promyslet, co by bylo nejlepší dělat, kdyby udeřila zombie apokalypsa.
Nenechte se ale mýlit, apokalypsy se nedějí ze dne na den, dinousaři mi odpustí, ba naopak dějí se postupně. Ve filmech často vidíme morovou epidemii, bum, střih a celá planeta je nakažená. Ve skutečnosti by se to šířilo postupně a v největším bezpečí by byly odlehlé místa třeba jako na sibiři. My se ale nacházíme v ČR a nejlepší by bylo sledovat zprávy a pokud by tu byl náznak nějaké hromadné zombie-nákazy, snažte se sehnat co nejvíc vody a konzerv. Musíte ale počítat s tím, že zásoby budou brzy pryč a v supermarketech bude víc lidí než na Vánočních slevách. Snažte se supermarketum spíš vyhýbat, protože nikdy nevíte kdo Vás bude chtít ohrozit a vzít si něco co není jeho. Odejděte z města, nejlépe do nějaké vesnice a držte se co nejdál od lidí. Nikdy nikomu nevěřte, protože vás to může stát život. Zkuste vykopat nějaký přikop do kterého napadají zombící a máte napůl vyhráno. Největší nebezpečí bude asi v lidech, kteří budou chtít to co máte vy. Doporučuji si sehnat nějakou zbraň a všechny ty zkurvený svině rovnou odprásknout.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cyber-princess cyber-princess | Web | 6. března 2016 v 18:06 | Reagovat

já třeba věřím v to, že nás jednou navštíví marťané :D

2 Dave Sharm Dave Sharm | Web | 7. března 2016 v 16:10 | Reagovat

[1]: Nezbývá než jim popřát hodně štěstí, protože já bych takovouhle díru v životě nenavštívil :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama