Vím, že ne všechny věci, o kterých se dočteš, se ti budou líbit, ale možná se najdou takové, které tě potěší nebo dokonce i zaujmou, což je ostatně mým cílem.


Životní sen a "Jak se máš"

10. března 2016 v 18:25 | Dave Sharm |  Davovi úvahy
Včera jsem se vrátil dost pozdě domů a místo toho, abych se učil do školy, která je vždycky na prvním místě! :P Jsem si vlastně uvědomil, že můj životní sen je být pilotem. Okamžitě jsem začal jednat! Zavolal jsem Andrewa, který mi dal kontakt na jeho strejdu, co to s letadlama umí a řídí jedno malé letiště. Domluvil jsem si schůzku na pátek, abych dostal odpověď na všechny moje otázky. Až potom jsem zjistil, že vysoká škola na pilota stojí něco přez mega. A nejnižší certifikat na letání není o nic levnější. Takže jsem opravdu nasraný. Myslel jsem si, že můžu být kým chci, ale společnost mi opět dokazuje, že je to pouhý klam.
Stejně jako spousty dalších věcí, které tady nemá cenu vypisovat. Beztak by to dalo, minimálně, na pět knížek. A před chvílí jsem se vrátil ze záchoda. Když jsem tam, tak pěkně seděl, přemýšlel, najednou mobil vydal zvuk a já si řikal:
" Ty vole, kdo mi zas píše."
Napsala mi jedna fakt pěkná kočka, kterou jsem balil před půl rokem a až teď si uvědomila, jakou udělala chybu. To bych jí klidně odpustil a v posteli bych trošku přitvrdil, protože něžnost si zaslouží hodné holky! Ale já už nemám chuť jí balit, takže se bude muset posnažit, protože já jsem zrovna zapnul televizi a jestli se mě dál bude ptát Jak se mám, tak si klidně pustim Teleshopping, protože i to je zábavnější než ta otřepaná, nudná a klasická fráze "Jak se máš."
Chce se mi zvracet, když mi to někdo píše. To jako fakt? Fakt musite začinat konverzace "Jak se máš"? Lidi, jestli někdo z Vás začiná konverzace větou "Jak se máš", tak to o Vás vypovídá jedno. A to jak moc prázdný a nudný život vedete. Ta nuda a prázdnost z Vás stříká jak z nerda, který při basketu šáhne "omylem" holce na kozy. Když je někdo trochu víc populární nebo známější, třeba nějaká pěkná holka nebo kluk, desítky lidí mu denně napišou "Ahoj, jak se máš". Je to stereotyp a nikdy s tím nikoho nezbalíte ani neokouzlíte. Zamyslete se nad tím a jakmile budete mít chuť napsat "Jak se máš" rovnou si dejte pěstí nebo to ten na druhé straně udělá za Vás.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama