Vím, že ne všechny zvrácenosti, o kterých se dočteš, se ti budou líbit, ale možná se najdou takové, které tě potěší nebo dokonce i zaujmou, což je ostatně mým cílem.


Totální píča

15. března 2016 v 17:26 | Dave Sharm |  Moje sexy cesta životem
Ty vole, dneska, to byl den. Znáte ty holky, většinou mažoretky, kterí jsou totálně vypatlaný. Ale ne normalně vypatlaný. Oni jsou totalní krávy. Třeba dneska. Máme psát z angličtiny a my jsme se na to zase totálně vysrali. Já teda neúmyslně, protože jsem o nich ani nevěděl. No, takže jsme šli za učitelkou a ta, že nám to promine jen když si s ní Richard zapícha...
Obětoval se pro kolektiv, ale noční můry z toho má doteď. Vrátili jsme se tedy jako hrdinové do třídy a já slavnostně prohlásil, že nepíšem.
"Vy jste totální čůraci, my se to jak debilové učíme a vy, kokoti, to zkazite jen protože jste se na to vysrali. Co to jako má bejt"
Takovou reakci jsme upřímně čekali a Richard se tý hloupý krávě vysmál přímo do ksichtu. Jako učitelce na angličitinu se to možná líbilo, i když to co měla na xichtě nebyl výsměch, ale poměrně lepkavá hmota. Mažoretka, zvyklá čelit výsměchům, Richarda ignorovala..
Dobrej den, bohužel, jí zítra uvidime zas..Co už...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama