Vím, že ne všechny věci, o kterých se dočteš, se ti budou líbit, ale možná se najdou takové, které tě potěší nebo dokonce i zaujmou, což je ostatně mým cílem.


Ráno v očích Luka

3. března 2016 v 18:49 | Dave |  Davovi úvahy
Ráno v očích Luka

07:00 - Je to tady. Pěkně se protáhnout, zívnout si pořádně. Pánička vstala a de se ven. Počkat, počkat, vlastně ještě musí nachystat svačinku klukům do školy a já si pěkně požebrám o odřezky. Mmmmm, mňám, musím se pořádně oliznout aby věděla, jak mi to šmakuje. Radši ještě jednou. To by mohlo stačit nebo snad ne? Radši u toho ještě zavrnim. Cože? Co to slyším? Ven? Opravdu řekla deme ven? Juchůůůů, zakroutit ocasem, radostně si poskočit a smířit se s vodítkem.
07:05 - Pche, venku je zase ta posraná čivava. Ne, co to děláš ty, svině jedna trpasličí, to je můj koutek. Tam chcát nebudeš! No co, to si s tou psí koulí místo ksichtu vyřídím potom. Pěkně mu pochčiju plot, hobitoj jednomu. Není nad to se pěkně nasrat po ránu, díky ty zasraná čivavo.
07:06 - Co? To už jako deme domů jo? Sotva jsem si ucvrk a ani na velkou jsem to nestihl. No co, ale doma je přeci jen teplíčko. Táák a teď už jen počkat až ty děcka vypadnou z domu a já si krásně poležím na sedačce. A když mě budou srát tak se tam vychčiju. Já jim dám, zmrdům....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama