Vím, že ne všechny věci, o kterých se dočteš, se ti budou líbit, ale možná se najdou takové, které tě potěší nebo dokonce i zaujmou, což je ostatně mým cílem.


Dem si sednout!

12. března 2016 v 12:45 | Dave Sharm |  Moje sexy cesta životem
Skončila škola a já se šťasten vracel domů. Zázrakem se mi podařilo přežít pátek, aniž bych dostal špatnou známku, takže byl důvod proč slavit. A taky, že se slavilo. Šli jsme si jako třída sednout, tedy spíše tak 1/4 třídy, protože zbytek sedí doma u počítače a líbí se jim nudit. Nakonec tedy skupina deseti nejlepších vyrazila na bowling, kde bylo všechno plný a zarezervovaný. Tak jsme tedy našli útočiště v Mexitě, kde jsme to pořádně rozjeli!
Všechno to začalo našim příjezdem do města v autobuse, kde se naše skupina rozdělila na dvě poloviny. Jedna šla do Texu na jídlo a ta druhá šla do Mexity. Já patřil k té druhé a v Mexitě na nás už čekala Bárush a Kiki. Obě dvě měli objednáno a já s Ottofu si teprve prohlíželi menu. K jídlu jsem si nic nedal, protože jsem fakt hlad neměl, tak dal jsem si bíle víno na doporučení Kiki. Po pár skleničkách přišli další členové naší mazácké party a o hodinu později se připojil zbytek, kterej se vracel z hokeje. Naši prej zase hráli hovno a dostali nakládačku. Takže jsem naštěstí o nic nepřišel.
Alkohol mizel po litrech, skleničky cinkali do rytmu AC/DC a zábava jela na plné koule. Bylo to skvělý až na to, že byla půlnoc a v Mexitě už zavírali. Nezbývalo tedy než se přesunout jinám. Zvolili jsme KB, jeden nonstopáč, kde jsme to už spíš pochilovali, protože nám došel love na chlast. Jízda končila kolem třetí ráno, kdy jsme si zavolali tágo.
Doma jsem se překvapivě nepozvracel a usnul jsem bezproblémově. Teď, hodinu vzůru, pišu tenhle humus a do rytmu mi hraje místní sbor z 1 světové války, který právě pochoduje na náměstí. Příští pátek jedu non-stop párty v DDM a v sobotu snad zase zakalíme s třídou. Skvělej život, až na tu školu...Co už...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama