Vím, že ne všechny věci, o kterých se dočteš, se ti budou líbit, ale možná se najdou takové, které tě potěší nebo dokonce i zaujmou, což je ostatně mým cílem.


Sobota

20. února 2016 v 20:58 | Dave |  Moje sexy cesta životem
Ano, umíte číst. Název dnešního spisku je Sobota, protože fakt je sobota a nic důležitějšího a zajímavějšího, než to, že je sobota se zatím nestalo. Ano, ptáte se správně. Co jsem teda dneska dělal? No, abych řekl pravdu. Skoro nic! :*
Jsem po chirurgické operaci takže se nemůžu bezmála 4 týdny namáhat a tak moje pravidelné cvičení nepřipadá v úvahu, natož ranní studená sprcha. Brrr. :) To se bude zase velmi těžce začínat.
Ale pozor, dokonce jsem taky vyšel ven! Ano, mohli jste mě zahlédnout venku kolem druhé až páté hodiny, kde jsme se s Andrewem potloukali a polemizovali o té pěkné asiatce z hanbatých stránek. Potom nás déšť a špatné počasí zahnali domů a já si dal pár her v Lize Leguána. To byla osudová chyba, protože ještě doteď jsem nasraný z toho posranýho threshe, kterej mi nafídil botlinku. Ve zkratce: dostali jsme pěkně na prcku. Co už..

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama