Vím, že ne všechny věci, o kterých se dočteš, se ti budou líbit, ale možná se najdou takové, které tě potěší nebo dokonce i zaujmou, což je ostatně mým cílem.


Amíci a jejich zákony

28. února 2016 v 15:40 | Dave Sharm |  Davovi úvahy
Zrovna když se můj pes vracel z večerního posezení u psychologa, který se ho mermomocí snažil přesvědčit, že podbradek není společenský handicap, jsem si četl o zákonech v Americe. Víte, třeba to, že v státě Kansas je nezákonné nalévat víno do čajového hrničku? Nebo, že v Utahu nesmíte dát housle do papírového sáčku?
Sice nechápu proč bych nosil housle v papírovém sáčku nebo lil víno do čajového hrničku, ale ty zákonny jsou prostě absurdní a taky je kritizuje dost lidí a o jejich rozhořčení si můžete přečíst jinde. Já se totiž dneska připojím na opačnou stranu.
Jen si představte jak skvělé musí být vymýšlet takové zákony. Vlastně si to ani představovat nemusíte. Rozhodně vemou kohokoli, kdo má opravdu stupidní nápady. Ani nemusíte umět anglicky, jen jim Váš nápad namalujete a určitě to projde. Kdyby se tam, ale dostali trošku chytří lidé, nemuselo by to dopadnout vůbec špatně.
Dneska ráno jsem viděl svého souseda Jana v novém Citroenu Pluriel. Vím, že používá lak na vlasy a vím, že má pudlíka. Taky vím, že s kamarády jezdí na motorce. Všechno mu to kupodivu prochází, ale za volantem nového Citroenu vypadal tak teple, že i Jan Zelenka přiznal, že by si dal říct. A v tenhle moment by bylo skvělé, aby prošel zákon, kde Citroen Pluriel mohou řídit jen gayové, protože by tak bylo lehčí je indetifikovat a obešlo by se to bez společenského faux pax.
Možná jsem se narodil právě proto, abych byl ten kdo formuluje zákony a zachraňuje společnost před jistou zkázou. Držte mi palce a já letim na pohovor do USA, snad tu práci dostanu, a pokud ne tak ve zprávách prostě neuvidíte ten nadšený dav lidí, kteří jásají, když prošel zákon o tom, že ženy s postavou Katy Perry musí chodit nahý nebo aspoň nahoře bez. Co už..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama