Vím, že ne všechny věci, o kterých se dočteš, se ti budou líbit, ale možná se najdou takové, které tě potěší nebo dokonce i zaujmou, což je ostatně mým cílem.


Únor 2016

Amíci a jejich zákony

28. února 2016 v 15:40 | Dave Sharm |  Davovi úvahy
Zrovna když se můj pes vracel z večerního posezení u psychologa, který se ho mermomocí snažil přesvědčit, že podbradek není společenský handicap, jsem si četl o zákonech v Americe. Víte, třeba to, že v státě Kansas je nezákonné nalévat víno do čajového hrničku? Nebo, že v Utahu nesmíte dát housle do papírového sáčku?
Sice nechápu proč bych nosil housle v papírovém sáčku nebo lil víno do čajového hrničku, ale ty zákonny jsou prostě absurdní a taky je kritizuje dost lidí a o jejich rozhořčení si můžete přečíst jinde. Já se totiž dneska připojím na opačnou stranu.
Jen si představte jak skvělé musí být vymýšlet takové zákony. Vlastně si to ani představovat nemusíte. Rozhodně vemou kohokoli, kdo má opravdu stupidní nápady. Ani nemusíte umět anglicky, jen jim Váš nápad namalujete a určitě to projde. Kdyby se tam, ale dostali trošku chytří lidé, nemuselo by to dopadnout vůbec špatně.
Dneska ráno jsem viděl svého souseda Jana v novém Citroenu Pluriel. Vím, že používá lak na vlasy a vím, že má pudlíka. Taky vím, že s kamarády jezdí na motorce. Všechno mu to kupodivu prochází, ale za volantem nového Citroenu vypadal tak teple, že i Jan Zelenka přiznal, že by si dal říct. A v tenhle moment by bylo skvělé, aby prošel zákon, kde Citroen Pluriel mohou řídit jen gayové, protože by tak bylo lehčí je indetifikovat a obešlo by se to bez společenského faux pax.
Možná jsem se narodil právě proto, abych byl ten kdo formuluje zákony a zachraňuje společnost před jistou zkázou. Držte mi palce a já letim na pohovor do USA, snad tu práci dostanu, a pokud ne tak ve zprávách prostě neuvidíte ten nadšený dav lidí, kteří jásají, když prošel zákon o tom, že ženy s postavou Katy Perry musí chodit nahý nebo aspoň nahoře bez. Co už..

Kocovina

27. února 2016 v 19:13 | Dave Sharm |  Moje sexy cesta životem
Ples končil o půlnoci a já už si sundával sako na afterparty, protože slušní lidé chodí domů za světla.Samozřejmě jsem tedy přišel skoro za světla, lehl si a spal až do oběda, který jsem nakoenc pomáhal vařit. Jo je to asi divný, ale vaření mě docela baví stejně jako řízení auta, ke vší smůle, jsem v obojím strašně špatnej. Každopádně jsem dneska ještě s rodinou podnikl snad 60 kilometrový trip a pozor nikomu se nic nestalo. Oboje jsem si skvěle užil a zítra jsem ještě stačil odmítnout pozvání na fotbálek, protože už se mi fotbal fakt hrát nechce. Víkend začal pěkně, škoda jen, že končí tak brzo..Co už.

Ples a prázdniny

26. února 2016 v 14:02 | Dave |  Moje sexy cesta životem
Ano, stalo se to. Chřipková epidemie kosí naše školní lavice po stovkách a stalo se nevyhnutelné! Ředitel zrušil páteční vyučování. Myslel jsem si, že je to sen, ale radost, která se objevila na tvářích mých 4 přeživších spolužáků mne vyvedla z omylu. Ve čtvrtek jsme vítězství nad vzděláním řádně oslavili a v pátek stávali nejdříve po poledni.
Dneska je velký den, protože se koná školní ples, což nebude tak skvělé jak se zdá, protože v mém obleku vypadám hrozně. Naštěstí du ještě předtím ke kadeřnici, která upraví můj květák do jedlé podoby. Ale protože jsem optimista a věřím, že dneska zazářím, tedy rozhodně ne v tanci, protože jedinné co si z tanečních pamatuju je polka. A to by mohlo zapůsobit na nějakou dámu, které bych dal šanci mne odmítnout. Zítra napišu kolikrát jsem dostal košem a kolik sexistických poznámek jsem stihl vyslovit než můj obličej zaplavila dávka vychlazeného šampaňského z rukou naštvané sexy krásky.

Chřipková epidemie

24. února 2016 v 14:01 | Dave Sharm |  Moje sexy cesta životem
Dneska je fakt výbornej den. Je poledne, sluníčko svítí, ptáčci zpívají a rock 'n' roll mi hraje v uších. Na škole totiž řádí virová epidemie a půlka třídního sboru je out! Takže místo devíti hodin máme tři. Páni, co udělam s tolika volným časem?


Pirát silnic

21. února 2016 v 18:46 | Dave Sharm |  Moje sexy cesta životem
Juchů, dneska byla neděle a já měl konečně příležitost řídit auto. Už to budou 4 týdny, co jsem udělal řidičák, a to jsem ani nemusel podplatit komisaře, stačilo ho jen upozornit, že jsem po nemoci, no a to ho pravděpodobně trochu obměkčilo a přehlídl ty blikající policejní světla, kterým jsem hrdě po pár minutách ujel. Abyste rozuměli, nebyl jsem nemocný v pravém slova smyslu, spíše raněný. Rodiče totiž k obědu vařili skvělou krupicovou kaši, ale nebyli si úplně jisti chutí a tak si mne, zkušeného gastronoma, zavolali, abych to přišel ochutnat. Bohužel, čirou náhodou, lžička, která byla naplněná krupicovou kaší spadla z ruky mého taťky a spadla mi na nohu, kde mi přerazila pár drobných kůstek. Druhý den se tedy raněný, leč nebojácný Dave vydal na, již zmíněnou, autoškolu, kde úspěšně zvládl zkoušku a zakončil jí krásným driftem s hodinami! Inspektor si totiž postěžoval, že ho na pouti nepustili na kolotoč s poníkem. V duši jsem s nim soucitil, protože mne taky, loni, vyhodila holčička z pískoviště, že prý to je její písek a bábovičky si tam dělat nesmím. Samozřejmě jsem neodešel, protože to nebyl její písek, ale holčička, vědoma si svého srabactví, zavolala na mne svojí maminku. Já se ale nezalekl a chystal jsem se bránit svoje bábovičky. Potom ty mrchy, ale zachránil můj pud gentlamenství a já si uvědomil, že bojovat se ženou se nemá. Hrdě jsem tedy ustoupil, ale svého nároku na pískoviště jsem se nevzdal. To je ale už jiná kapitola.
Takže tedy byla neděle a jeli jsme na návštěvu k babičce a dědovi a já řídil. Jízda byla pomalá a nebezpečná, nakonec jsme ale přeci bez nehody dojeli k cíli. Děda mne přivítal sklenkou Jamesona s ledem a tak bylo po naději na řízení zpátky a já se musel uvelebit na zadním sedadle. Po příchodu domů jsem se musel, ač nerad začít připravovat do školy. A jak jsem uspěl? To vám povím zítra. Dobrou noc! :)

Sobota

20. února 2016 v 20:58 | Dave |  Moje sexy cesta životem
Ano, umíte číst. Název dnešního spisku je Sobota, protože fakt je sobota a nic důležitějšího a zajímavějšího, než to, že je sobota se zatím nestalo. Ano, ptáte se správně. Co jsem teda dneska dělal? No, abych řekl pravdu. Skoro nic! :*
Jsem po chirurgické operaci takže se nemůžu bezmála 4 týdny namáhat a tak moje pravidelné cvičení nepřipadá v úvahu, natož ranní studená sprcha. Brrr. :) To se bude zase velmi těžce začínat.
Ale pozor, dokonce jsem taky vyšel ven! Ano, mohli jste mě zahlédnout venku kolem druhé až páté hodiny, kde jsme se s Andrewem potloukali a polemizovali o té pěkné asiatce z hanbatých stránek. Potom nás déšť a špatné počasí zahnali domů a já si dal pár her v Lize Leguána. To byla osudová chyba, protože ještě doteď jsem nasraný z toho posranýho threshe, kterej mi nafídil botlinku. Ve zkratce: dostali jsme pěkně na prcku. Co už..


Jsem necmoný

19. února 2016 v 15:10 | Dave |  Moje sexy cesta životem
Ano bohužel, jsem doma. Místo toho abych si, jako obvykle, vyslechl od učitelů nesmysly, které krmí můj mozek, sedim teď doma a píšu tenhle výplod. Ale pozor je to divné krmení učivem, pravý opak toho když si dáte váš oblíbenej burger. Představte si, že sedíte a před Vás postaví čokoládový dort a velké dildo. Potom vás zvednou, posadí na ten dort a musíte sníst to dildo. Takovýmhle způsobem do mě učitelé strkají informace a můj mozek je úspěšně zvrací ven.
Přišel jsem ve středu domů a pozor nevyhonil jsem si, ale šel jsem si lehnout. Ano dámy a pánové. Tak jsem tam tak ležel a řikal si, že budu muset zavolat kněze, protože do večeře to nedám. Naštěstí se mi udělalo líp, dal jsem si čaj a hrníček prášků proti bolesti. Cejtil jsem se oukej, možná to bylo tima práškama, ale to jsem v tu chvíli neřešil. Hlavní problem byl ten, že jsem druhej den musel psát asi tunu písemek a odprezentovat tucty prezentací. A nejhorší bylo, že jsem si nemohl dovolit nejít do školy, protože na příští tejden jsem toho měl ještě víc. Takže opravdu blbá situace. Ne, že bych na tyhle věci už nebyl zvyklej, ale už jsem toho měl nejspíš moc a tak jsem se z toho docela dobře posral a to byl ten důvod proč jsem si šel lehnout. Cejtil jsem se nemocně a špatně a nakonec jsem tedy zůstal doma až do víkendu.
Dobrá zpráva je, že jsem stihl zkouknout fakt dost filmů a celkově takhle popřemýšlet o životě, což je velký plus. Napsal jsem pár komentářů na čsfd, zapařil na kompu, flákal se apod. A zatím se poměrně úspěšně snažím nemyslet na to co mě čeká ve škole. Mám ale takový dojem, že učitelka říkala něco o pondělní seminárce...Co už..

adas